KomiksFEST! > 2010 > Soutěž
Soutěž

ČEKÁRNA: PRODLOUŽENÍ SOUTĚŽE DO 20. ŘÍJNA

 

Není proč čekat! Posílejte své scénáře na téma Čekárna a čekání. Soutěž o nejlepší z nich byla     prodloužena do 20. října.

 

Podrobnosti scénáristické soutěže Čekárna.

Soutěž: Hlasujte o nejlepší tenisky

                                         
                                 Hlasujte o nejoriginálnější pár.                                          
           

Reprezentativní kolekce mladých českých výtvarníků vznikla ve spolupráci festivalu KomiksFEST! a Converse. Aukce proběhne během zahájení 5. ročníku festivalu KomiksFEST!               30. 10. 2010 v pražské MeetFactory a               kompletní výtěžek bude předán Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

                             

Soutěž: Tattoo Komiks

 

Hledáme nejlepší komiksové tetování! Jestli máš takovou kérku nebo ji má tvoje kámoška, soused nebo třeba vrátnej, tak je vyblejskni a pošli jako MMS. Vítěz vyhraje super tetování v salonu Tribo.

Komiksová scenáristická soutěž: Čekárna

 

Festival KomiksFEST! a DRAWetc. graphic artelier vyhlašují soutěž o nejlepší komiksový scénář. Čekáte na svou šanci? My čekáme na vaše příběhy! Co všechno se může odehrát při čekání – na doktora, na vlak, na slávu, na partnera, na život či na smrt?

 

         Tři vítězné komiksové scénáře budou zpracovány předními českými výtvarníky.
   Scenáristy odměníme navíc festivalovým trikem a knihami. Vítězné práce budou otištěny v KomiksFEST! revue. ... (zadání a podrobnosti dále v článku)...