KomiksFEST! > 2010
křest komiksu Chyba

 

Nakladatelství Lipnik zve na křest komiksu     Chyba aurorů Marka Šindelky, Vojtěcha Maška, Matěje Lipavského a Pure Beauty.

 

Křest se uskuteční     v rámci knižního jarmarku Knihex --     12. června na     pražské náplavce pod Rašínovým nábřežím.

Aktuálně na Komiksárium.cz

 

komiks v červnu v Domě čtení - Petr Litoš a FAGI

 

Další setkání s komiksovými tvůrci v Domě čtení v Praze - Strašnicích. Tentokrát přijde     Petr LITOŠ z nakladatelství CREW a promluví o specifikách českého komiksového trhu. A vyjímečně také komiksová postava –     Fagi – autor(ka) této postavy je a chce zůstat skryt(a), Fagi se tedy přijde představit sama. Snad řekne více než     „      Jsem Fagi  

autorská výstava Petra Korunky - Radiator & Recyklator

 

Uvidíte mj. i ukázky z připravovaného 2. dílu Radiatora & Recyklatora - tak trochu jiného komiksu o hrdinech.

 

od     26.5. do 31.12. ve foyer Univerzity Pardubice

 

26.5. 8.30-11.00     workshop s Petrem Korunkou pro žáky a studenty základních a středních škol

komiks v Domě čtení - Pavel Kořínek a HZA Bažant

 

Další večer komiksového cyklu v Domě čtení v Praze - Strašnicích. Tentorát vás čeká přednáška     Pavla Kořínka – Současný alternativní komiks a setkání s autorem tvořícím pod jménem     HZA Bažant.

Alois Nebel na turné s kapelou Priessnitz

 

Minulý týden odstartovalo koncertem v Jeseníku     Alois Nebel Tour 2011     skupiny Priessnitz.

 

   Film, který        vzniká     v mezinárodní koprodukci     společností Negativ, Česká televize, Tobogang a Pallas Film se     v současné době dokončuje a do českých kin     bude uveden    v říjnu letošního roku.

 

Koncerty, na nichž zazní písně z více než dvacetileté tvorby skupiny Priessnitz,          budou doprovázeny velkoplošnou projekcí animovaných sekvencí z filmu Alois Nebel     v režii VJ Clada.

Jožkalipnikjebožíčlověkaneumílhát! No. 11

 

Repríza jedenáctého pokračování nekonečného divadelního sitcomu Jožkalipnikjebožíčlověkaneumílhát     v Divadle Komedie.

výstava Micha Hirt - sítotisk & komix z Berlína + workshopy

 

Přijďte si prohlédnout výběr plakátů Michy Hirta, umělce z berlínské nezávislé scény a autora sítotiskových plakátů, grafických novel a krátkých animových filmů.

 

    tvůrčí kavárna       Vypálené Koťátko, Mařákova 5, Praha 6
         vernisáž 15.2. od 19 hodin