KomiksFEST! > 2009 > Pro média
Pro média

 

Na této stránce je k dispozici ke stažení logo festivalu, vizuál/postery, tiskové zprávy, fotky a další materiály v tiskové kvalitě pro použití v médiích.

KomiksFEST! 2009 – zhodnocení a výhledy

 

Multimediální komiksový festival     KomiksFEST!, to jsou komiksové knihy, výstavy, filmy, divadla, autogramiády a besedy. Tato     mezinárodní přehlídka představuje komiks populární formou jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah. Celotýdenní program     4. ročníku se odehrál 31. 10.–7. 11. v Praze, a šíří svého závěru opět potvrdil své motto: Komiks unlimited.     (tisková zpráva a ohlasy ke stažení uvnitř článku)  

Výsledky: Muriel 2009

 

V sobotu 7.11.09 byly v rámci závěrečného programu KomiksFEST!u slavnostně vyhlášeny     Ceny Muriel 2009. Výsledky naleznete v článku....

Nominace na Muriel 2009

 

Porota letos vybrala následující adepty na vítěze cen Muriel. Slavnostní vyhlášení a předání cen proběhne v rámci komiksové     soboty v      NOD         7.11. večer. .....

KomiksFEST! 2009: Klip

 

Propagační klip letošního festivalu.

Fotogalerie KomiksFest! 2009

 

Návraty Komety / Český komiks 89>09

KomiksFEST! 2009: Tisková zpráva

 

Ve dnech     31. 10. - 7. 11. 2009 v Praze proběhne čtvrtý ročník nezávislého multimediálního festivalu KomiksFEST! Jako každý rok přinese nové knihy, výstavy, filmy, divadelní představení, autogramiády a besedy. KomiksFEST! vznikl v roce 2006 s cílem vyvést komiks v Česku z undergroundu. Již čtvrtým rokem tato mezinárodní přehlídka představuje komiks jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah.     Komiks unlimited.  

Vizuál KF! 2009

Vizuál KF! 2009 a logo festivalu ke stažení

 

   Vizuál KomiksFEST!u pro rok 2009 a     logo festivalu (oboje v tiskovém rozlišení) najdete ke stažení pod článkem.

Vizual KomiksFEST!u 2009

KomiksFEST! 2009: První programové obrysy

 

Ve dnech 31.10.-7.11. 2009 proběhne v Praze již     čtvrtý ročník nezávislého multimediálního festivalu KomiksFEST! Jako každý rok přinese nové knihy, výstavy, filmy, divadelní představení, autogramiády a besedy. Tato mezinárodní přehlídka představuje komiks jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah. Motto festivalu zní     Komiks unlimited! a jeho první programové obrysy najdete v článku.

KomiksFEST! 2008

KomiksFEST! 2008 – zhodnocení a výhledy

 

   Multimediální komiksový festival KomiksFEST!, to jsou komiksové knihy, výstavy, filmy, divadla, autogramiády a besedy. Tato mezinárodní přehlídka představuje komiks populární formou jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah. Celotýdenní program 3. ročníku se odehrál 1.-8. 11. v Praze, a šíří svého záběru opět potvrdil své motto:     Komiks unlimited.