Hlavní seznam nabídek programuKomiksFEST! > 2008 > Pro médiaRight menu


Pro média

 

Na této stránce bude k dispozici ke stažení logo festivalu, vizuál/postery, tiskové zprávy, fotky a další materiály v tiskové kvalitě pro použití v médiích.

KomiksFEST! 2008

KomiksFEST! 2008 – zhodnocení a výhledy

 

   Multimediální komiksový festival KomiksFEST!, to jsou komiksové knihy, výstavy, filmy, divadla, autogramiády a besedy. Tato mezinárodní přehlídka představuje komiks populární formou jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah. Celotýdenní program 3. ročníku se odehrál 1.-8. 11. v Praze, a šíří svého záběru opět potvrdil své motto:     Komiks unlimited.  

Muriel - komiksové ocenění festivalu KomiksFEST!

Vítězové cen Muriel 2008

 

I letos byla v celkem deseti kategoriích udělena     komiksová oceněná Muriel. V těch nejprestižnějších zvítězilo album     Bomber Jaromíra 99 (nejlepší domácí kniha), druhý díl autorské série     Voleman Jiřího Gruse (nejlepší kresba a scénář) a sugestivní     Černá díra Charlese Burnse (nejlepší zahraniční kniha vydaná česky). Seznam dalších vítězů najdete v článku.

KomiksFEST! 2008

Program KomiksFEST!u 2008

 

   3. ročník nezávislého multimediálního festivalu KomiksFEST! s mezinárodní účastí se odehraje 1. až 8. listopadu 2008 v Praze. Festival představuje komiks populární formou jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah a návštěvníkům přinese knihy, filmy, divadla, besedy a výstavy.

 

Motto festivalu zní:     Komiks unlimited!  

KomiksFEST! 2008

Tisková zpráva: KomiksFEST! 2008

 

    Již 3. ročník       nezávislého multimediálního festivalu KomiksFEST! s mezinárodní účastí se odehraje 1. až 8. listopadu 2008 v Praze. Festival si klade za cíl představovat komiks populární formou jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah; návštěvníkům přinese knihy, filmy, divadla, besedy a výstavy.
   Motto festivalu zní:       Komiks unlimited.  

KomiksFEST! 2008

Vizuál a logo festivalu ke stažení

 

   Vizuál festivalu pro rok 2008 a     logo festivalu v tiskové kvalitě najdete ke stažení v přiložených souborech.