Hlavní seznam nabídek programuKomiksFEST! > 2008 > Aktuality > Čtvrtá KomiksFEST! revue: Crumb a nezávislý americký komiksRight menu


Obálka KomiksFEST! revue 04

Čtvrtá KomiksFEST! revue: Crumb a nezávislý americký komiks

 

         Robert Crumb, legenda nezávislého komiksu je hlavním hostem již čtvrtého čísla KomiksFEST! revue. To je věnováno především       nezávislé americké tvorbě a kromě profilových textů obsahuje samostatné komiksové povídky (Gilbert Shelton, Karl Kerschl, Lance Hansen a Anders Nilsen). U nás zatím málo známou oblast portugalského a mexického komiksu otevírají José Carlos Fernandes a Patricio Betteo s příběhy na pomezí (sur)reality. Domácí scénu zastupují Karel Jerie, Petr Šprachta a v rubrice Skicář také Tomáš Kučerovský.
         Premiérově bude číslo k dostání na autogramiádě pánů Crumba a Sheltona v neděli 7. 6. od 12:00 v Big Ben Bookshop (Malá Štupartská 5, Praha 1), a nadále pak i na stáncích na dalších akcích Pražského festivalu spisovatelů. V běžné distribuci by se mělo objevit v průběhu příštího týdne.  

 

100 stran, barevný a čb. tisk, velký formát, 150 Kč; vydávají SEQENCE o.s. a nakladatelství Labyrint. Revue vychází z multimediální koncepce našeho festivalu, jehož 4. ročník se odehraje 31. října až 7. listopadu 2009 v Praze.

 

   

         
  •        ukázky na serveru Komiksárium.cz      
  •    

 

Diskuse