Hlavní seznam nabídek programuKomiksFEST! > 2008Right menu


z pozvánky na fashion show Parazit

OPENPARTY KomiksFEST!

 

Festival zahájí     Nicolas Mahler (A) a     Michaela Pavlátová (předsedkyně poroty cen Muriel), koncert     Jaromír 99 & The Bombers, vizuální performance, laser-show a koncert     Vladimir 518 & friends: Hugo Toxxx, David Vrbík, Ondřej Anděra (WWW), přehlídka     fashionshopu PARAZIT (Lucie Mares & Marie Silondi), filmové projekce,     DJ Tobiáš Jirous, stánky, trička a Energia Drink Man. Vstupné: 120 Kč

Aktuálně na Komiksárium.cz

 
vizuál KomiksFEST!u 2008

Komiksová sobota v Roxy/NoD

 

Setkání s autory, prezentace nových knih, výstavy, filmové projekce, animace, přednášky, komiksová dílna, comics battle, stánky, DJ a slavnostní     předání komiksových cen     MURIEL. Hlavní hosté:     Bryan Talbot (UK) a     Lewis Trondheim (F). Dále se představí...

Vizuál KomiksFEST!u 2008

Dvě nové soutěže!

 

   Zápisníky Moleskine, volné vstupenky na festivalové akce nebo     čerstvé komiksové knížky - to všechno můžete vyhrát vnašich dvou nových soutěžích. Hlasujte o nejlepší komiks v zápisníku Moleskine, a pomožte oblíbenému autorovi i sobě k výhře! Nebo odpovězte e-mailem na soutěžní otázku, a ceny mohou být vaše! Obě cesty k výhrám hledejte v sekci Soutěže.

Vizuál KomiksFEST!u 2008

Znalostní soutěž o komiksové ceny

Vyhrajte volňásky na KomiksFEST! a zbrusu nové komiksy! Stačí e-mailem správně zodpovědět soutěžní otázku a volný vstup a knižní novinky můžou být vaše!

Zápisníky Moleskine

Soutěžní divácké hlasování o nejlepší komiks Moleskine

Vyhrajte Moleskine zápisník a komiksové překvapení! Od 21. října do 4. listopadu můžete v sekci GEORGE / MOLESKINE hlasovat pro nejlepší komiks nakreslený do zápisníku Moleskine, a vyhrát tak řadu komiksových cen. Jak na to?

KomiksFEST! 2008

Program KomiksFEST!u 2008

 

   3. ročník nezávislého multimediálního festivalu KomiksFEST! s mezinárodní účastí se odehraje 1. až 8. listopadu 2008 v Praze. Festival představuje komiks populární formou jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah a návštěvníkům přinese knihy, filmy, divadla, besedy a výstavy.

 

Motto festivalu zní:     Komiks unlimited!  

KomiksFEST! 2008

Tisková zpráva: KomiksFEST! 2008

 

    Již 3. ročník       nezávislého multimediálního festivalu KomiksFEST! s mezinárodní účastí se odehraje 1. až 8. listopadu 2008 v Praze. Festival si klade za cíl představovat komiks populární formou jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah; návštěvníkům přinese knihy, filmy, divadla, besedy a výstavy.
   Motto festivalu zní:       Komiks unlimited.