KomiksFEST! > 2007 > Výstavy > Vhrsti: výstava + křest Už se nebojím tmy
Vhrsti: Uz se neboji­m tmy

Vhrsti: výstava + křest Už se nebojím tmy

 

Vernisáž výstavy plzeňského autora Vhrstiho spojená s pražským křtem jeho autorské knížky     Už se nebojím tmy (Mladá fronta). Hladivý večírek v příjemných barvách útulného podniku a neméně útulného kreslíře - kdo nevěří, ať běží nejprve na www.vhrsti.cz.

 

Knížka     Už se nebojím tmy plzeňského kreslíře a pohádkáře Vhrstiho vypráví křehký příběh o malém Štěpánovi a jeho plyšovém medvídkovi Bartolomějovi, ale hlavně o tom, co se skrývá ve tmě a o tom, co z věcí všedních a obyčejných dělá děsivé a hrůzostrašné. O kostlivci, který Štěpánovi leze každou noc oknem do pokoje, o nebezpečné chobotnici, upírovi z obrazu a taky o tmě, která utíká ze skříně, kdykoliv ji otevřete, neznámo kam...

 

Mladí herci     Anne Josephová a Tomáš Jereš budou večer moderovat a kromě toho zahrají dvě vlastní dramatizace Vhrstiho pohádek: Instalatérská a O drobcích ze snídaně.     Petr Vrobel bude hrát na mandolínu. O knížce bude chtít promluvit určitě i Antonín Kočí z vydavatelství     Mladá fronta, a kmotrou knížky bude     Lucie Lomová.  

Související

Diskuse