Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Novinky

Petr Novák aka Ticho762 vzdělává lidi skrz graffiti

Ticho762 je autor, který se rozhodl komiksem u nás skutečně živit, pročež pevně naskočil na záda aktuální vlny historických a vzdělávacích adaptací a jeho jméno teď sviští do hlav lidí i mimo hardcore scénu. Přitom je graffiťák.

Pošlete komiks a vyhrajte tablet od Wacomu — ARNAL 2013

Soutěžícím se může stát jakákoli fyzická osoba, která splní podmínky této soutěže.

Soutež trvá od 16/09—15/10/13

Jiří Grus to bere přes Periférii

Vůdčí postava Generace nula svého postavení dosáhla nejen nepřehlédnutelným kresebním mistrovstvím, ale především pracovitostí a rozsahem tvorby. I když Jiří Grus patří k vůbec prvním publikovaným autorům (1999) novodobé tuzemské komiksové scény, jeho zapálení a touha tvořit „bubliny“ jsou dodnes těžko překonatelné.

Jedním z hostů letošního KomiksFEST!u bude Lukas Jüliger

Autor letošního vizuálu a nadějný mladý německý tvůrce se narodil roku 1988. Studuje ilustraci na Vysoké škole užitých věd v Hamburku pod slavnou komiksovou autorkou a předloňskou návštěvnicí KomiksFEST!u, Anke Feuchtenberger. 

KomiksFEST! — tisková zpráva 2013

Ve dnech 30/10–03/11/13 v Praze proběhne 8. ročník mezinárodního festivalu KomiksFEST!. Jako každý rok představí nová jména, komiksová alba, výstavy, filmy, divadelní představení, workshopy, autogramiády a besedy. Tato mezinárodní přehlídka představuje komiks jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah.
Motto festivalu zní Komiks unlimited!

Nové knihy