Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Tiskové zprávy

Tisková zpráva KomiksFEST! 2008

Již 3. ročník nezávislého multimediálního festivalu KomiksFEST! s mezinárodní účastí se odehraje 1. až 8. listopadu 2008 v Praze. Festival si klade za cíl představovat komiks populární formou jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah; návštěvníkům přinese knihy, filmy, divadla, besedy a výstavy.
Motto festivalu zní: Komiks unlimited.

Tisková zpráva KomiksFEST! 2007

Již jen měsíc nás dělí od 2. ročníku multimediálního komiksového festivalu KomiksFEST!, jež opět koncem října na celý týden zaplaví Prahu. Inovativní festival, který svým objemem i šíří záběru nemá ve Střední Evropě konkurenci, představí zahraniční hosty, filmové premiéry, výtvarné a komiksové výstavy, řadu nových knih domácích i cizích autorů, divadelní představení, diskuse, workshopy a další aktivity. Festival zahájí 27. 10. celodenní program v holešovické La Fabrice, vyvrcholením bude slavnostní večer 3. 11. v Divadle Archa, na němž budou mimo jiné poprvé uděleny komiksové ceny Muriel.

 

Tisková zpráva KomiksFEST! 2006

KomiksFEST!, který se koná ve dnech 21.–29. října v Praze, je širokospektrální multimediální festival, který chce prezentovat komiks jako svébytné, formálně a tématicky neomezené médium.

 

Nové knihy