Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Tiskové zprávy

Tisková zpráva KomiksFEST! 2012

Ve dnech 30/10–03/11/13 v Praze proběhne 8. ročník mezinárodního festivalu KomiksFEST!. Jako každý rok představí nová jména, komiksová alba, výstavy, filmy, divadelní představení, workshopy, autogramiády a besedy. Tato mezinárodní přehlídka představuje komiks jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah. 
Motto festivalu zní Komiks unlimited!

Tisková zpráva KomiksFEST! 2012

Ve dnech 27. 10.–3. 11. 2012v Praze proběhne sedmý ročník mezinárodního komiksového festivalu KomiksFEST!, jehož mottem zůstává heslo „Komiks unlimited!“. Festival tradičně pořádá revue Labyrint a Seqence, občanské sdružení na podporu komiksu. Hlavními partnery letošního ročníku jsou Era a Chito.

KomiksFEST! 2012 zahájí celodenním programem v sobotu 27. 10. v MeetFactory. Ten bude věnován severskému komiksu, kterým provedou návštěvníky Knut Larson (Švédsko), Steffen Kverneland (Norsko) a Terhi Ekebom (Finsko). Představí se rovněž zakladatel italské avantgardy Igort a francouzští blogeři (Boulet, Penelope Bagieu). Pozadu nezůstanou s novými projekty a knihami ani čeští autoři (např. Brutto 3, Versus, Fanouš: Továrna zkázy) a dojde i na komiksový battle.

Tisková zpráva KomiksFEST! 2011

Ve dnech 28/10–05/11/11v Praze proběhne šestý ročník mezinárodního komiksového festivalu KomiksFEST!, jehož mottem zůstává Komiks unlimited!. Festival tradičně pořádá revue Labyrint a Seqence, občanské sdružení na podporu komiksu. Hlavními partnery letošního ročníku jsou Dopravní podnik hl.m. Prahy a BU2R.

Tisková zpráva KomiksFEST! 2010

Poslední sobotu v říjnu začne v Praze již pátý ročník mezinárodního festivalu KomiksFEST!
Hlavní program se uskuteční ve dnech 30. 10. až 6. 11. 2010 na patnácti místech po celé Praze . Festival vznikl v roce 2006 s cílem vyvést komiks v Česku z undergroundu a etablovat ho jako plnohodnotné moderní médium schopné nést jakýkoli obsah. Motto festivalu zní „Komiks unlimited“ a jako každý rok přinese nové knihy, výstavy, filmy, divadelní představení, autogramiády a besedy. (podrobnosti z programu naleznete v článku...)

Tisková zpráva KomiksFEST! 2009

Ve dnech 31/10– 07/11/09 v Praze proběhne čtvrtý ročník nezávislého multimediálního festivalu KomiksFEST! Jako každý rok přinese nové knihy, výstavy, filmy, divadelní představení, autogramiády a besedy. KomiksFEST! vznikl v roce 2006 s cílem vyvést komiks v Česku z undergroundu. Již čtvrtým rokem tato mezinárodní přehlídka představuje komiks jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah. Komiks unlimited.

Nové knihy