Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Programové tipy

Thomas Ott: La grande famiglia

 

Vernisáž proběhne 2. 11. 2012 od 19:00 hod. v  Národní galerie – Veletržní palác

Vyškrabávaný černobílý teror Thomase Otta se v impozantních  prostorách Malé dvorany Veletržního paláce rozepne ve vší své ponuré  epičnosti. Pochmurnost a vizuální údernost občasných bílých záblesků ve  všudypřítomné černi přesně sedne portrétům Velké (mafiánské) rodiny  prosycené zlem a nízkostí. Dojde i na desítky stran komiksů (R.I.P.,  Dark Country), obrazy rozpitvaných lidských těl a znepokojivé plastiky  znetvořených obličejů. Doplní je limitovaná edice obrazů L'affiche  Strapazin ze stejnojmenného zásadního německy mluvícího magazínu, který  odstartoval i Ottovu kariéru.

Výstava trvá do 2. 12. 2012.

Komiksová sobota v MeetFactory

Poslední říjnovou sobotu tradičně ožije MeetFactory komiksem. Celodenní program v rámci 7. ročníku mezinárodního festivalu KomiksFEST! zahájí dopolední dětské dílny. Tradičně budou následovat setkání se zahraničními hosty, besedy a přednášky, autogramiády, workshopy, filmové projekce a křty nových komiksů.

Slavnostní zakončení festivalu

Slavnostní večer (18.00–24.00) letos odstartují tajemné Signály z neznáma, které se vzápětí zvrhnou do nekompromisního hororu díky filmům a přednášce Thomase Otta. Senzační podtón obstarají úžasné a spektakulární vinyl toys figurky od slavných výtvarníků a samozřejmě sexy vyhlašování výročních cen MURIEL a druhého ročníku soutěže ARNAL, tentokrát o nejlepší superhrdinku / superpadoušku.

Vstupné: Díky našim spokojeným partnerům letos zdarma :)

Nové knihy