Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Filmy a divadla

Mrtvý, ale nepohřbený (r. Phil Mulloy, 2011)

Celovečerní animovaný film Mrtvý, ale nepohřbený je druhým dílem projektu Christies Trilogy, jenž následuje po snímku Goodbye, Mr Christie. Vracíme se do dysfunkční rodiny Christieových. Mrtvé tělo pana Christea ukradne japonský průmyslník pan Yakamoto, neboť   věří tomu, že jeho oběť zná tajemství věčného života. Paní Christie a   směsice dalších postav – včetně vilného francouzského námořníka Ramona -   se pokusí získat tělo pana Christieho zpět, přičemž nejdůležitější se   zdá být jeho sbírka kupónů z Tesca. Nakonec se všichni ocitnou na   Islandu... Co víme o minulosti pana Christieho?

Pérák – Na jméně nezáleží, rozhodují činy!

Pérák – jediný český superhrdina, jehož zjevení je vždy obestřeno tajemstvím!

Postkultovní divadlo Vosto5 po svém hravě  interpretuje české dějiny a  na pozadí reálných historických událostí  protektorátu Čechy a Morava  rozvíjí příběh fiktivní odbojové skupiny,  české Ligy výjimečných.  Titulním hrdinou autorské inscenace Divadla  Vosto5 je mytický český  superhrdina z druhé světové války. Ten po vzoru  komiksových hrdinů  hravě přeskakoval – díky pérům na nohou – pražské  ohrady, tramvaje a  ulice, aby porazil fašistické okupanty....

Inspirující vyprávění o  Pérákovi není jen generační hrou s historií, jde  o výpravnou divadelní  podívanou, která kombinuje prvky bojových umění a  extrémních sportů s  poetikou autorského divadla a typického slovního  humoru.

Volemanovy oči

Teaser na krátký film „Volemanovy Voči“ a prezentace projektu na budoucí celovečerní
film „Voleman versus Trampové“.

Herecké obsazení:
Voleman: Jan Gemrot
Kamil: Zdeněk Daněk
Marie: Adéla Tlachačová
Režie: Jan Cechl

Nové knihy