Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Soutěž KO-LE-SO

Výsledky "KO-LE-SO"

 

Výsledky soutěže o nejlepší komiksové leporelo ze socialistického Československa "KO-LE-SO":

 

    1. místo: Táta vypráví    
    2. místo: Sláva Kominíkům!    
    3. místo: Konec drsných časů    
    4. místo: Branné cvičení    
    5. místo: Modrá knížka    
   zvláštní cena: Anča      

KO-LE-SO - vyhlášení výsledků, sobota 7.11. (NOD)

 

V rámci večerního programu komiksové soboty v NODu budou vyhlášeny výsledky výtvarné soutěže KO-LE-SO / Komiksové leporelo ze socialistického Československa.

KO-LE-SO – KOmiksové LEporelo ze SOcialistického Československa; uzávěrka 30.10.

 

   KomiksFEST! vám přináší novou výtvarnou soutěž k 20. výročí Listopadu 1989. Vytvořte své osobní     „KO–LE–SO“ – černobílé nebo barevné leporelo s příběhy, jak se žilo v předlistopadové éře. Pokud jste byli před rokem 1989 ještě příliš malí, zeptejte se svých rodičů a příbuzných. Nakreslete příběhy z vaší rodiny. Patronem soutěže je     Petr Sís, výtvarník a autor knihy     Zeď / Jak jsem vyrůstal za železnou oponou.

 

   HLASUJTE, HLASUJTE, HLASUJTE!!! Pro nejlepší KO-LE-SO můžete hlasovat po otevření konkrétního příspevku/galerie. Výsledky soutěže budou vyhlášeny 7.11. v rámci komiksové soboty v NoD a poté i na tomto webu.

 

   Tři vítězná komiksová leporela odměníme luxusní sadou výtvarných potřeb ze Zlaté lodi, festivalovým trikem a knihami. Vítězné práce budou vystaveny během KomisFEST!u 2009 a otištěny v následující KomiksFEST! revue.

KO-LE-SO: technické podmínky a doporučení pro nahrávání obrázků

 

Pro úspěšné     nahrávání vašich obrázků/leporela je potřeba učinit několik kroků: 1) zaregistrovat se na www.komiksfest.cz, 2) po přihlášení založit novou galerii s vybraným titulním obrázkem a 3) nahrát postupně obrázky zvašeho leporela. Technické detaily a doporučení najdete uvnitř článku.

Nové knihy