Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Soutěž GEORGE / Moleskine

GEORGE – komiksová tajemství v zápisnících Moleskine    
KomiksFEST! a GEORGE Vám přinášejí letní soutěž! Nakreslete komiks do zápisníku Moleskine a vyhrajte sadu zápisníků a finanční odměnu. Deset nejlepších prací vybraných mezinárodní porotou bude vystaveno v rámci letošního KomiksFEST!u v Experimentálním prostoru Roxy/NoD spolu s Moleskine komiksy předních českých výtvarníků (Andraste, Hza Bažant, Lela Geislerová, Jaromír Plachý, Vladimír 518).

Téma soutěže: Kdo je GEORGE a jaká jsou jeho tajemství? Odhalte je v komiksu, který nakreslíte do zápisníku Moleskine!

Výsledky soutěže GEORGE – komiksová tajemství v zápisnících Moleskine

První místo, věcnou odměnu Moleskine a finanční prémii 5.000 korun získal příběh George – muž s tajemstvím, autor: monasenia. Vítězem diváckého hlasování a výhercem druhého místa je Kubmann s příběhem Don, třetí místo pak obsadila Líná Edna a příběh George má tajemství. Další výsledky a složená poroty najdete v článku.

Ukázky komiksů v zápisnících Moleskine

 

V přiložené galerii přinášíme ukázky ze zahraničních komiksů v zápisnících Moleskine...

Pravidla soutěže GEORGE / Moleskine

 

Do soutěže budou zařazeny pouze autorské komiksy na zadané téma nakreslené do jakéhokoliv     zápisníku Moleskine ve formátu 9×14 cm (návod jak získat Moleskine zápisník se slevou najdete uvnitře těchto pravidel). Minimální rozsah: 2 stránky. Uzávěrka soutěže:     20. října 2008. Další podrobnosti v článku.

Nové knihy