Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Divadla

Mladé šelmy v KOMIKSové kůži 1: Kuře + Jan Cechl

 

   Kuře: Svérázný autorský divadelně-loutkový počin na motivy komiksu Kuře na švestkách. Příběh Karla, kterému je přes třicet, má tři děti, jednu ženu a rozbité housle. Zásadní téma podané otřesnou formou. Prostě punk jak má být.     Punkáč pokleslých žánrů Jan Cechl (animované filmy)    :     Originální mladý tvůrce, který se ve své velmi osobité tvorbě „baví“ tím, že s oblibou načechrává pírka tzv. pokleslým žánrům jako například hororu či parodii.

Mladé šelmy v KOMIKSové kůži 2: Bliss + Radek Doskočil

 

   Scénický komiks Bliss: Komediální onemanshow Vojty Švejdy, plná originálních gagů a promyšlené světelné scénografie, přibližuje osudy básníka Blisse. Žije v podkrovním bytě nejvyššího domu ve městě, nejen na rozmezí nebe a země, ale i na hraně mezi vtipným snem a směšnou realitou.     Radek Doskočil (animované filmy): Murder song, For Kate, Adamatiti v Londýně.

Pixy (Tip KomiksFEST!u)

 

Konzumujte! Kupujte legální drogy! Věřte v obaly od mléka! A nebo máte ještě jednu možnost: Buďte svobodní!     Vezměte život a smrt do svých rukou.

Anča a Pepík (Tip KomiksFEST!u)

 

Dvě komiksové myši opět v akci. Příběh Anči a Pepíka     Kafemlýnek vznikl podle knihy Lucie Lomové. Vše začalo hledáním starých saní na smetišti… Kdo by tušil, že narazí na bandu neurvalých lupičù a půjde o život? Ale Anča s Pepíkem se jen tak něčeho nezaleknou. A když jim ještě pomůže bytost z kouzelného kafemlýnku, pak jsou na ně i lupiči krátcí!

Nové knihy